Barocco sempre giovane

Koncerty v roce 2019

17. 01. 2019, 19:00 ABO Pardubice - Evangelický kostel v Hronovické ulici
program
koncertu
koupit
vstupenky
Barocco sempre giovane a sólisté
10. 02. 2019, 19:30 Brno - Besední dům
Abonentní koncert ČFSB
program
koncertu
Český filharmonický sbor Brno - sbormistr Petr Fiala
21. 02. 2019, 19:00 ABO Pardubice - Evangelický kostel
program
koncertu
koupit
vstupenky
Gustáv Beláček - basbaryton, Eliška Zajícová - mezzosoprán
04. 03. 2019, 19:00 České Budějovice - Metropol
program
koncertu
Petr Nekoranec - tenor, Kristýna Kůstková - soprán
29. 03. 2019, 19:00 Pardubice - Sukova síň Domu hudby
program
koncertu
02. 04. 2019, 19:00 Pardubice - Sukova síň Domu hudby
PHJ 2019
program
koncertu
koupit
vstupenky
Český filharmonický sbor Brno - sbormistr Petr Fiala
10. 04. 2019, 19:00 Pardubice - Sukova síň Domu hudby
PHJ 2019
program
koncertu
koupit
vstupenky
Simona Šaturová - soprán, Petr Nekoranec - tenor
11. 04. 2019, 00:00 Dobruška - Kostel sv. Václava
program
koncertu
16. 05. 2019, 19:00 ABO Pardubice - Evangelický kostel
program
koncertu
koupit
vstupenky
Waclaw Golonka (PL) - varhany
31. 05. 2019, 20:00 Pardubice
Dagmar Pecková - mezzosoprán
02. 06. 2019, 17:00 Štolmíř, Podlipanské hudební slavnosti
program
koncertu
06. 06. 2019, 19:00 ABO Pardubice - Evangelický kostel
program
koncertu
koupit
vstupenky
Otto Sauter (DE) - trubka
07. 06. 2019, 19:00 Litoměřice - Jezuitský kostel Zvěstování Panny Marie
55. ročník Hudebního festivalu L. van Beethovena
program
koncertu
Kristina Fialová - viola
15. 06. 2019, 19:30 Eisenach - hrad Watrburg
Das Wartburg Festival 2019
koupit
vstupenky
Marek Zvolánek - trubka
15. 06. 2019, 18:00 Vídeň - Lichtenštejnský palác
Lednicko - Valtický hudební festival - mimořádný koncert
program
koncertu
A.Plachetka - basbayton, P.Janečková - soprán, O. Jurčeka - trubka
19. 06. 2019, 18:00 CHÂTEAU GBEĽANY
Mezinárodní festival Pro Musica Nostra
program
koncertu
26. 06. 2019, 20:00 Nové Hrady
Ch. W. Gluck - Paride ed Elena
27. 06. 2019, 20:00 Nové Hrady
Ch. W. Gluck - Paride ed Elena
28. 06. 2019, 20:00 Nové Hrady
Ch. W. Gluck - Paride ed Elena
29. 06. 2019, 20:00 Nové Hrady
Ch. W. Gluck - Paride ed Elena
26. 07. 2019, 20:30 Český Krumlov - Zámecká zahrada
Mezinárodní hudební festival Český Krumlov
program
koncertu
29. 07. 2019, 19:30 Luhačovice - KD Elektra
program
koncertu
Michaela Katráková - soprán, Richard Samek - tenor
04. 08. 2019, 18:00 Štípa - Barokní chrám Narození Panny Marie
program
koncertu
Eliška Zajícová - mezzosoprán, Gustáv Beláček - basbaryton
15. 08. 2019, 19:00 Mielec (Polsko)
program
koncertu
16. 09. 2019, 19:00 Olomouc - Chrám sv. Mořice
Mezinárodní varhanní festival Olomouc
program
koncertu
23. 09. 2019, 18:30 Skuteč, Kostel Nanebevzetí Panny Marie
program
koncertu
Eva Urbanová - soprán
26. 09. 2019, 19:00 ABO Pardubice - Hudební sál radnice
program
koncertu
koupit
vstupenky
Iva Kramperová - housle, Robert Lehrbaumer (A) - dirigent
29. 09. 2019, 17:00 Dobruška - Kostel sv. Václava
Festival F. L. Věka
program
koncertu
koupit
vstupenky
Iva Kramperová - housle, Robert Lehrbaumer (A) - dirigent
30. 09. 2019, 18:00 Komárno - Pracháreň sv. Barbory
program
koncertu
Iva Kramperová - housle
03. 10. 2019, 19:00 Praha - Pražský hrad - Španělský sál
program
koncertu
11. 10. 2019, 19:00 Valtice - Barokní divadlo
program
koncertu
Emil Rovner - violoncello
17. 10. 2019, 19:00 ABO Pardubice - Hudební sál radnice
program
koncertu
koupit
vstupenky
Václav Luks - cembalo, nastudování programu, Michaela Šrůmová - soprán
14. 11. 2019, 19:00 ABO Pardubice - Hudební sál radnice
program
koncertu
koupit
vstupenky
Ivo Kahánek - klavír
06. 12. 2019, 19:30 Kostelec nad Orlicí - Nový zámek - Zrcadlový sál
program
koncertu
koupit
vstupenky
19. 12. 2019, 19:00 ABO Pardubice - Hudební sál radnice
Vánoční koncert se koná pod záštitou vicehejtmana Pardubického kraje Romana Línka
program
koncertu
koupit
vstupenky
Michal Chmelař – trubka, Vojtěch Podroužek – hoboj
26. 12. 2019, 17:00 ABO Pardubice - Evangelický kostel
Tradiční Svatoštěpánský koncert se koná pod záštitou vicehejtmana Pardubického kraje Romana Línka
program
koncertu
koupit
vstupenky
Pavel Svoboda - varhany, Iva Kramperová, Vít Chudý - housle
14. 11. 2019, 19:00 hod.
ABO Pardubice - Hudební sál radnice
Abonentní cyklus
Přihlaste se k odbĕru novinek
Váš email:
Počet přístupů: 315462
Administrace
login:
heslo: